O kancelarii

Kancelaria radcy prawnego Małgorzaty Jurgiel jest nowoczesną, sprawnie rozwijającą się kancelarią, którą wyróżnia wyspecjalizowany zakres usług w dziedzinach: prawa pracy, prawa rodzinnego i spadkowego, prawa administracyjnego, prawa ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Bogate, wszechstronne, ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie zawodowe Małgorzaty Jurgiel oraz młody i dynamiczny zespół gwarantują wysoki standard świadczonych usług oraz kompleksowość oferowanej obsługi prawnej. W każdej sprawie powierzonej kancelarii, deklarujemy pełne zaangażowanie na rzecz klienta, a przede wszystkim proponujemy skuteczne rozwiązanie problemu.

Kancelaria świadczy szeroki wachlarz usług na rzecz  klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych, a także jednostek administracji państwowej i samorządowej. Duży obszar działań naszej kancelarii to stała obsługa gmin i samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej.

Kancelaria posiada doświadczenie w poszczególnych działach prawa ochrony środowiska, w tym prawnych aspektów ocen oddziaływania na środowisko, ochrony wód, prawa odpadowego i gospodarki odpadami, ochrony powierzchni ziemi, wymagań administracyjnych oraz odpowiedzialności prawnej w zakresie ochrony środowiska.

Z powodzeniem prowadzimy sprawy w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Oferujemy doradztwo w sporach pracowniczych i procesie zatrudniania. Chronimy interesy naszych klientów w sporach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Państwową Inspekcją Pracy i innymi organami.

Pracujemy przy zachowaniu najwyższych standardów merytorycznych, a także - co dla nas szczególnie istotne - z uwzględnieniem potrzeb biznesowych naszych klientów. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami w dziedzinach prawa, które są naszą specjalnością; śledzimy i analizujemy wszelkie nowości.